Журналіст задрімав на післяматчевій прес-конференції Рафаеля Надаля

Італійський кореспондент задрімав на післяматчевій прес-конференції другої "ракетки" світу Рафаеля Надаля.

Рафаель Надаль, який успішно стартував на турнірі Australian Open, із гумором поставився до того, що на його прес-конференції задрімав 69-річний журналіст Убальдо Сканагатту.

"Сьогодні тут нудно. Я знаю, що ви закрили очі, щоб краще сфокусуватися на тому, що я говорю", - цитує Надаля БТУ.

Відео з місця події:

У першому колі турніру Australian Open серії Grand Slam із призовим фондом 22 млн 624 тис. доларів Рафаель Надаль переміг Джеймса Дакворта з Австралії з рахунком 6:4, 6:3, 7:5. Поєдинок тривав 2 години 17 хвилин. Друга "ракетка" світу записав до свого активу 6 брейків, а його суперник, 237-й номер АТР Джеймс Дакворт – лише 2.

Рафаель Надаль виграв свій перший матч із US Open-2018, коли дійшов до чвертьфіналу, а в 1/2 достроково завершив боротьбу. Минулого сезону Надаль став чвертьфіналістом у Мельбурні.