"Дніпро" зміцнив лідерство в Українській хокейній лізі, обігравши "Динамо"

Лідер регулярного чемпіонату Української хокейної ліги херсонська команда "Дніпро" після мінімальної поразки від чинного переможця національної першості донецького "Донбаса" обіграла на виїзді харківське "Динамо".

У черговому матчі національної першості на Салтівському льоду у Харкові "Дніпро" обіграв "Динамо" з рахунком 3:0 (0:0, 2:0, 1:0), повідомляє Укрінформ.

Шайби закинули: Микита Коваленко (21-а хвилина), Микола Коляда (39) та Іван Золотухін (59).

Турнірне становище: "Дніпро" - 70 очок (після 29-ти ігор), "Кременчук" - 65 (28), "Донбас" - 62 (27), "Білий Барс" - 30 (27), "Динамо" - 18 (28), "Крижані Вовки" - 7 (29).

"Дніпро" 16 січня у гостях зіграє з "Донбасом, а харківське "Динамо" завітає до столичних "Крижаних Вовків".