Кубок світу з біатлону в Обергофі українці завершили 22 місцем в естафеті

Четвертий етап Кубка світу з біатлону в Обергофі (Німеччина) завершила в неділю, 13 січня, чоловіча естафета 4х7,5 км.

Збірна України (Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко, Артем Тищенко) посіла лише 22 місце серед 27 команд, повідомляє Укрінформ.

У пасиві української четвірки 5(!) штрафних кіл (три з них заробив Прима на першому ж вогневому рубежі) та 11 додаткових патронів.

Перемогли росіяни (0+6), друге місце посіли біатлоністи Франції (1+7), третім фінішував квартет з Австрії (1+8).

Наступний етап Кубка світу відбудеться також в Німеччині - з 16 по 20 січня в Рупольдінгу пройдуть спринтерські гонки, естафети і мас-старти.