Норвежець Йоганнес Бьо вперше у сезоні програв спринт на етапах Кубка світу з біатлону

Олімпійський чемпіон норвежець Йоганнес Бьо у п'ятницю, 11 січня, не зміг завоювати своє сьоме у сезоні "золото" на етапах Кубка світу з біатлону.

На четвертому етапі Кубка світу у німецькому Обергофі Йоганнес Бьо, зокрема, перервав свою серію з трьох перемог у спринтерських гонках на 10 км, повідомляє Укрінформ.

Лідер загального заліку Кубка світу показав сьогодні у спринті другий результатом з одним штрафним колом, відставши на 25,2 секунди від переможця росіянина Олександра Логінова, який пройшов дистанцію без промахів. Третє місце з чистою стрільбою на двох вогневих рубежах посів швед Себастьян Самуельссон (відставання 36,8 секунди).

Кращим серед українців став Дмитро Підручний (2 промахи), який фінішував 25-м. Сергій Семенов (2) - 37-й, Артем Прима (3) - 45-й, Руслан Ткаленко (2) - 61-й.

Загалом на старт вийшли 105 біатлоністів.

У програмі етапу Кубка світу в німецькій Тюрінгії також гонки переслідування (12 січня) і командні естафети (13 січня).

На фото: Олександр Логінов (ліворуч) і Йоганнес Бьо (GLOBAL LOOK PRESS).