Футбол: суперник

Футбол: суперник "Шахтаря" у Лізі Європи лідирує на турнірі в США

Суперник футболістів донецького "Шахтаря" в 1/16 фіналу Ліги Європи німецький "Айнтрахт" успішно стартував на Кубку Флориди у США.

У першому матчі команда переграла бразильський "Сан-Паулу" з рахунком 2:1, повідомляє Zbirna.com.

Перемогу підопічним Аді Гюттера принесли м'яч Анте Ребича та автогол Жуніора Вініциуса.

Наставник німецької команди провів поєдинок двома складами:

1-й тайм - Трапп, Абрахам, Хасебе Макото, Ндіка, Да Коста, Костич, Де Гузман, Фернандес, Віллемс, Хргота, Ребич;

2-й тайм - Реннов, Фалетт, Сальседо, Русс, Хргота, Тавата, Фабіан, Роде, Штендера, Йович, Галлер.

В іншому поєдинку Кубка Флориди бразильський "Фламенго" здобув перемогу у серії пенальті над голландським Аяксом - 2:2 (4:3). За регламентом турніру це принесло бразильцям лише два очки. Таким чином, лідером змагань після першого туру з трьома пунктами став "Айнтрахт".

У другому й завершальному турі "орли" з Франкфурта зустрінуться з "Фламенго". Матч відбудеться 12 січня.