Яремчук відзначився голом у контрольному матчі

Яремчук відзначився голом у контрольному матчі "Гента" проти "Гольштайна"

Нападник збірної України з футболу Роман Яремчук відзначився голом у контрольному матчі свого бельгійського клубу "Гент" проти німецького "Гольштайна".

Товариський матч відбувся 10 січня в іспанській Оліві й закінчився з рахунком 6:1 на користь "Гента", за який виступають українські футболісти Роман Яремчук і Ігор Пластун. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Поєдинок проходив за незвичним сценарієм - чотири тайми по 30 хвилин. Обидва українці вийшли на поле зі старту. Яремчук забив м’яч на 55-й хвилині, реалізувавши вихід сам на сам із голкіпером представника Другої Бундесліги.

Усього в нинішньому сезоні Роман Яремчук провів у складі "Гента" 26 офіційних поєдинків, в яких забив 8 м’ячів та віддав 2 результативні передачі. Ігор Пластун зіграв у першій частині сезону 19 матчів і зробив 2 результативні передачі.

Першу офіційну зустріч у новому році "Гент" проведе вдома, 20 січня відбудеться гра з "Андерлехтом" Євгена Макаренка.