Теніс: Лопатецька вийшла у півфінал турніру ITF у Гонконгу

Українська тенісистка Дар’я Лопатецька виграла десятий матч поспіль на змаганнях в Китаї і вийшла у півфінал турніру ITF у Гонконгу.

У чвертьфінальному матчі турніру ITF World Tennis Tour із призовим фондом 25 тис. доларів Дар’я Лопатецька перемогла шосту сіяну японку Май Мінокосі з рахунком 3:6, 6:1, 6:1. Про це повідомляє БТУ.

Поєдинок тривав 2 години 15 хвилин. Лопатецька при одному ейсі в активі допустила 7 подвійних помилок, а також реалізувала 7 із 12 брейк-поїнтів і упустила 3 гейми на своїй подачі.

У півфіналі 15-річна харків'янка, яка потрапила в основну сітку через кваліфікацію, зіграє проти четвертої "ракетки" турніру 29-річної Чагли Буюкакчай з Туреччини, яка 2016 року піднімалася на 60-й рядок у світовому рейтингу, а нині знаходиться в кінці третьої сотні.