Гандболісти Німеччини і Данії успішно стартували на домашньому чемпіонаті світу

Переконливими перемогами господарів стартував в Німеччині та Данії фінальний турнір 26-го чемпіонату світу з гандболу серед чоловічих команд.

Збірна Німеччини в матчі відкриття світової першості обіграла команду Республіки Корея - 30:19 (17:10), а гандболісти Данії розгромили суперників з Чилі - 39:16 (22:4), повідомляє Укрінформ.

Сім кращих збірних за підсумками турніру отримають путівки на Олімпійські ігри-2020.

Перший груповий етап намічений на 10-17 січня, другий, куди вийдуть по три кращі команди, - на 19-23 січня, півфінали пройдуть 25 січня, матчі за медалі - 27 січня.

Група А (Берлін): Франція, Росія, Німеччина, Сербія, Бразилія, Республіка Корея.

Група В (Мюнхен): Іспанія, Хорватія, Македонія, Ісландія, Бахрейн, Японія.

Група С (Гернінг): Данія, Норвегія, Австрія, Туніс, Чилі, Саудівська Аравія.

Група D (Копенгаген): Швеція, Угорщина, Катар, Аргентина, Єгипет, Ангола.

Збірна України не змогла подолати кваліфікаційний бар'єр чемпіонату світу-2019, посівши третє місце у 3-й відбірковій групі слідом за командами Румунії та Італії.