На Рівненщині діти та молодь беруть участь у конкурсах «Спортивна зима»

На Рівненщині діти та молодь беруть участь у конкурсах «Спортивна зима»

Укрінформ
Масові конкурси у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима» проходять серед дітей, учнівської та студентської молоді на Рівненщині. 

Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

«У навчальних закладах Рівненської області тривають конкурси «Зимова фортеця», «Сніговик FEST» та «Зимові рекорди». Мета - залучення дітей, учнівської та студентської молоді до проведення активного дозвілля взимку», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що між дошкільнятами оголошено конкурс «Зимова фортеця», учасники якого повинні облаштувати максимально довгу снігову фортецю висотою щонайменше один метр.

Учні початкових класів у конкурсі «Сніговик FEST» намагаються зліпити найбільшу кількість сніговиків висотою не нижче півтора метра.

У конкурсі «Зимові рекорди», в якому беруть участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів та студенти вищих навчальних закладів області, переможці визначаються за наймасовішим фото учасників на лижах або ковзанах.

Читайте також: Цьогоріч розвиток регіонів держава підтримає на понад 30 мільярдів - Зубко

Масові конкурси у рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима» серед дітей, учнівської та студентської молоді на Рівненщині проводяться вже другу зиму поспіль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-