Баскетбол: Ягупова і Науменко були найкращими в грі

Баскетбол: Ягупова і Науменко були найкращими в грі "Чукурови" з "Фенербахче"

Українські баскетболістки турецького клубу "Чукурова" Аліна Ягупова і Людмила Науменко стали найкращими в матчі національної першості проти "Фенербахче".

Аліна Ягупова і Людмила Науменко набрали по 19 очок в поєдинку "Чукурови" з "Фенербахче", який закінчився з рахунком 88:72. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Українські легіонерки стали творцями перемоги своєї турецької команди. Ягупова за 34 хвилини на майданчику набрала 19 очок (5/6 двоочкові, 1/5 триочкові, 6/7 штрафні), зробила 13 передач, 6 підбирань (1 в нападі) та 1 блок-шот при 3 втратах та 2 фолах (РЕ +28).

Науменко за 31 хвилину також набрала 19 очок (8/10 двоочкові, 1/1 триочкові), зробила 8 підбирань (2 у нападі), 3 перехоплення, 2 передачі та 1 блок-шот при 2 фолах та 1 втраті, а її рейтинг ефективності склав теж "+28" балів.

"Чукурова" за підсумками 13 турів посідає перше місце, маючи в своєму активі 100% перемог, "Фенербахче" - 3-е (10 перемог, 3 поразки).