Теніс: Марта Костюк вийшла до другого кола кваліфікації Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до другого раунду кваліфікаційного турніру Australian Open, який проходить в Мельбурні.

У першому колі кваліфікації турніру Australian Open - Grand Slam із призовим фондом 22 млн доларів Марта Костюк перемогла Яну Чепелову зі Словаччини з рахунком 6:3, 7:5. Про це повідомляє БТУ.

Поєдинок тривав 62 хвилини. У кожному сеті українська тенісистка записала на свій рахунок 4 брейки, а на власній подачі програла 5 геймів за матч.

Наступною суперницею Марти Костюк стане француженка Амандін Есс (WTA 241), яка в першому колі кваліфікації за 2,5 години обіграла представницю Нідерландів Леслі Керхе.