Футзал: юнацька збірна України програла перший спаринг Італії

Юнацька збірна України (U-19) з футзалу провела перший товариський матч у рамках підготовки до основного раунду відбору чемпіонату Європи 2019 року.

Перший спаринг юнацьких збірних України та Італії відбувся в Броварах і закінчився з рахунком 1:1. Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Серед підопічних Віталія Одегова у другому таймі відзначився Петро Сенюк, а за гостей на передостанній хвилині забив Сімоне Ачіллі.

Другий спаринг команди проведуть сьогодні, 19 грудня, у спорткомплексі БВУФК, він розпочнеться о 19.30.

Нагадаємо, юнацька збірна України продовжує підготовку до поєдинків основного раунду відбору Євро-2019 (U-19). Українські футзалісти потрапили до групи 4, де їхніми суперниками стануть Македонія, Румунія та Бельгія. Матчі квартету проходитимуть у Македонії 26 - 31 березня 2019 року.

Фінальна частина чемпіонату Європи проходитиме в Латвії 8 - 14 вересня.