Баскетбол: Липовий із

Баскетбол: Липовий із "Промітеасом" переміг "Олімпію" в матчі групового етапу ЛЧ

Грецький "Промітеас" захисника збірної України з баскетболу Олександра Липового переміг на виїзді словенську "Олімпію" в матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Поєдинок "Промітеаса" з "Олімпіком", за який виступає український баскетболіст Іссуф Санон, у матчі групового етапу Ліги чемпіонів закінчився з рахунком 80:76, а Олександр Липовий відіграв у ньому 30 хвилин 55 секунд зі старту. Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Липовий у цьому матчі набрав 10 очок, зробив 7 підбирань, 1 передачу і 1 перехоплення. Іссуф Санон провів на майданчику 20 хвилин 28 секунд із лави запасних і набрав 12 очок, зробив 3 підбирання, 5 передач і 1 перехоплення.

Відео кращих моментів матчу:

"Промітеас"  із 6 перемогами в 9 поєдинках посідає 2 місце в групі, "Олімпія" – останнє, 8-е.