Дортмундська

Дортмундська "Боруссія" вперше в сезоні програла у футбольній Бундеслізі

Лідер Бундесліги дортмундська "Боруссія" перервала серію без поразок у чемпіонаті Німеччини з футболу сезону-2018/19.

У матчі 16-го туру "Боруссія" на виїзді поступилася "Фортуні" з рахунком 1:2, повідомляє Укрінформ.

На 55-тисячній "Еспіріт Арені" в Дюссельдорфі м'ячі забили Доді Лукебакіо, який відзначився на 22-й хвилині, та Ян Зіммер (56) - у господарів; Алькасер Пако (81) - у складі гостей.

"Боруссія" продовжує очолювати турнірну таблицю Бундесліги, випереджаючи на 6 очок одноклубників з Менхенгладбаха і на 9 очок - мюнхенську "Баварію", яка 19 грудня прийматиме РБ "Лейпциг".

У центральному матчі наступного туру 21 грудня "Боруссія" в Дортмунді зустрінеться з менхенгладбахською "Боруссією".

Дортмундці є восьмиразовими чемпіонами Німеччини, в останній раз вони закінчували чемпіонат на першому місці в 2012 році.