Українська тенісистка Світоліна назвала найважчий матч 2018 року

Перша "ракетка" України Еліна Світоліна розповіла про свій найважчий матч 2018 року.

Еліна Світоліна в інтерв'ю WTA, зокрема, зазначила, що для неї найскладнішим у нинішньому сезоні був поєдинок із Каролін Плішковою в Брісбені.

"Думаю, це був поєдинок проти Кароліни Плішкової в Брісбені. Це був півфінал, була велика битва. Я дуже пишалася, що змогла показати кращу гру і виграти матч", - цитує Світоліну БТУ.

Як повідомляв Укрінформ, українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла в номінації "Гравець місяця" у жовтні від Всесвітньої тенісної асоціації (WTA). Світоліна виграла Підсумковий турнір WTA, перемігши у фіналі американку Слоан Стівенс, і піднялася на 4 місце в рейтингу WTA.

У грудні четверта "ракетка" світу Еліна Світоліна виграла виставкові змагання Open de Caen, які проходили у французькому Кані за участю чотирьох тенісисток. У фіналі показового турніру у Франції українка обіграла Олександру Саснович (WTA 30) із Білорусі. Сезон-2019 для Світоліної розпочнеться на турнірі в Брісбені.