Президент привітав українського плавця Романчука із перемогою на чемпіонаті світу

Президент Петро Порошенко привітав українського плавця Михайла Романчука зі здобуттям золотої медалі на дистанції 1500 м вільним стилем на чемпіонаті світу, що проходить у китайському Ханчжоу.

Про це Президент написав у Twitter.

"Блискуча перемога! Український плавець Михайло Романчук став чемпіоном світу, подолавши заплив на 1500 м вільним стилем за 14 хв та 9 сек. Вітаю з чудовим результатом! Вперед до нових вершин!", - зазначив Порошенко.

Як повідомлялося, український плавець Михайло Романчук став переможцем чемпіонату світу на короткій воді, що проходить у китайському Ханчжоу. Романчук здобув "золото" на дистанції 1500 метрів вільним стилем, встановивши рекорд чемпіонатів світу - 14 хвилин 09,14 секунди.