Хацкевич: Хотіли закінчити рік вдаліше. Настрою, що всі у відпустці, не було

Головний тренер «Динамо» задоволений дебютом Цитаїшвілі в єврокубках.

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич поділився думками про поразку в останньому турі Ліги Європи від «Яблонця» (0:1). Про це повідомляє Sport Arena.

«У першому таймі не вистачало агресії попереду, давали дуже легко проходити власну опорну зону, плюс, недопрацювали на стандартних положеннях. Але з будь-якої поразки потрібно виходити гідно. У другому таймі хлопці хотіли закінчити рік вдаліше. Настрою, що всі у відпустці, не було. Всі вийшли зарядженими.

Поле було достатньо хорошої якості. Для 13 грудня, плюс, враховуючи, що вчора проходив інший матч, поле було в хорошому стані. Цитаїшвілі вийшов досить активно, гостро зіграв в першій же ситуації, коли перебував з м'ячем.

З ким краще на вістрі, з Вербичем або Бесєдіним? Вони різнопланові.

До літа Тимчик, Михайличенко і Ледньов - гравці «Зорі». Прогрес Тимчика - очевидний, він впевнено діє як в обороні, так і підключається до атак», - розповів Хацкевич.

Нагадаємо, «Динамо» хоч і програло «Яблонцю» (0:1), але посіло перше місце в групі. Навесні команда гратиме в плей-офф Ліги Європи.