Чемпіонат УПЛ з футболу:

Чемпіонат УПЛ з футболу: "Ворскла" виграла в Одесі у "Чорноморця"

Футболісти полтавської "Ворскли" успішно завершили у суботу, 8 грудня, виїзний поєдинок проти "Чорноморця" (1:0) у 18-у турі  чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Переможний мʼяч в Одесі на 4-й хвилині забив Олександр Чижов, повідомляє Укрінформ.

Сьогодні відбулися ще дві зустрічі. Київське "Динамо" перемогло в гостях "Карпати" - 4:0. Хет-трик на львівському стадіоні  "Україна" зробив атакувальний хавбек киян Віктор Циганков, який відзначився на 29-й, 49-й та 90+1 хвилинах. Ще один гол в активі Миколи Шапаренка (89).

Луганська "Зоря" у Запоріжжі з рахунком 3:0 декласувала аутсайдера - столичний "Арсенал". Відзначилися Олександр Караваєв (35), Артем Громов (51) та Микита Каменюка (80). Завершиться 18-й тур у неділю, 9 грудня, зіграють донецький "Олімпік" і чернігівська "Десна" (початок о 14.00, транслюватиме телеканал "Футбол 1"), "Олександрія" і "Львів" (17.00, "Футбол 1").

Нагадаємо, розпочався тур у п'ятницю.  Лідер першості донецький "Шахтар" обіграв у гостях "Маріуполь" - 3:0.

Голи: Тарас Степаненко (52), Жуніор Мораес (54), Марлос (70).

Турнірне становище: "Шахтар" - 45 очок (після 18-ти ігор), "Динамо" - 38 (18), "Олександрія" - 36 (17),  "Зоря" - 28 (18), "Ворскла" - 27 (18), "Маріуполь" - 24 (18), "Десна" - 23 (17), "Львів" - 20 (17), "Олімпік" - 18 (17), "Карпати" - 17 (18), "Чорноморець" - 12 (18), "Арсенал-Київ" - 8 (18).

На фото: Олександр Чижов.