Біатлон: Підгрушна, Джима, Валя Семеренко і Меркушина бігтимуть гонку переслідування в Поклюці

Після спринту Юлія Джима втратила лідерство у загальному заліку Кубка світу.

За підсумками спринту на етапі Кубка світу в Поклюці (Словенія) чотири українки кваліфікувалися на гонку переслідування. Про це повідомляє Sport Arena.

Олена Підгрушна (7-е місце), Юлія Джима (20), Валентина Семеренко (25), і Анастасія Меркушина (46) усі фінішували в межах перших 60 позицій і стартують на відповідних місцях. За межами гонки залишилася Юлія Журавок. Вона закінчила спринт на 85-му місці.

Переможницею спринту стала фінка Кайса Макарайнен. Для попадання в першу шістку Підгрушній не вистачило 0,1 секунди.

Юлія Джима після спринту в Поклюці опустилася на 3-е місце в загальному заліку Кубка світу. Олена Підгрушна піднялася на 8-е місце. Новою власницею жовтої майки лідера стала італійка Доротея Вірер.

Персьют відбудеться 9 грудня. Гонка на 10 кілометрів почнеться о 15:45 за київським часом.