Біатлон: Джима, Підгрушна, Валя Семеренко бігтимуть в Поклюці спринтерську гонку

Джима стане першою українкою з 2014 року, яка вийде на старт етапу Кубка світу в жовтій майці лідера.

Став відомий старт-лист жіночої збірної України на спринтерську гонку першого етапу Кубка світу в словенській Поклюці, яка відбудеться в суботу, 8 грудня. Про це повідомляє Укрінформ.

Тренер жіночої збірної Андрій Прокунін задіє п'ятьох спортсменок: Юлію Джиму (28-й стартовий номер), Валю Семеренко (15), Анастасію Меркушину (22), Олену Підгрушну (99), Юлію Журавок (60).

Джима стане першою українкою з 2014 року, яка вийде на старт етапу Кубка світу в жовтій майці лідера. Останньою українського біатлоністкою, яка очолювала загальний залік КС, була Валя Семеренко.

Нагадаємо, на етапі в Поклюці Юлія Джима виграла перше міжнародне «золото» в індивідуальній гонці в кар’єрі. Українська біатлоністка очолила загальний залік Кубка світу. Етап Кубка світу в словенській Поклюці проходитиме з 2 по 9 грудня.