«Динамо» заперечило, що вимагало відставки президента УПЛ

«Динамо» заперечило, що вимагало відставки президента УПЛ

Укрінформ
Київський клуб не робив ніяких заяв проти Томаса Грімма.

Заступник спортивного директора «Динамо» Сергій Мохник заперечив інформацію про те, що «Динамо» зажадало відставки президента УПЛ Томаса Грімма. Про це він розповів «Обозревателю».

«Відразу хочу сказати, що ніяких заяв про відставку Томаса Грімма з поста президента УПЛ я не робив. Зрозуміло, Ігор Циганик написав, і всі пішли за ним. Але як я міг вимагати відставки Грімма, якщо не було самого засідання? Просто не зібрався кворум, збори на відбулися.

Питання такого взагалі не було, таке ніхто не обговорював і до порядку денного не вносилося. Говорив недавно з Гельзіним (президент «Олімпіка» - Укрінформ), мовляв, ви разом з «Зорею» мене «підтримали у відставці Грімма», так він теж сміється... Загалом, тут нема про що говорити - кворум не зібрався і не було повноважень навіть відкрити засідання», - сказав Мохник.

Читайте також: Томас Грімм: Клуби можуть ініціювати мою відставку на наступних зборах

Нагадаємо, сьогоднішні збори клубів УПЛ не відбулися, бо на них приїхали представники тільки шести команд, яких недостатньо для наявності кворуму. Також сьогодні «Динамо», «Зоря» і «Олімпік» вимагали відставки Томаса Грімма з поста президента УПЛ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-