Ключковський: Сьогодні відставка президента УПЛ Грімма не обговорювалася

Ключковський: Сьогодні відставка президента УПЛ Грімма не обговорювалася

Укрінформ
Віце-президент УПЛ Маркіян Ключковський прокоментував сьогоднішні загальні збори, в яких взяли участь лише 6 клубів.

Маркіян Ключковський в коментарі Tribuna.com, зокрема, зазначив, що обмінялися думками, але ніяких рішень не могли прийняти через відсутність кворуму.

"Якщо клуби і далі не приїжджатимуть на збори, якщо не буде кворуму, то ніякого рішення не можна буде прийняти. Сьогодні була робоча зустріч, обмінялися думками, пропозиціями, зауваженнями. Ніяких рішень не могли прийняти.

Відставка Томаса Грімма? У нашій присутності це питання не піднімалося. Можливо, це було десь в кулуарах, не знаю... З нами це питання не обговорювалося. Томас Грімм сьогодні заявив, і говорив раніше, якщо клуби вважають, що він не той президент, якого ліга хоче мати, в будь-який момент вони можуть ініціювати питання про відставку.

Завдання, які стоять перед нами - реалізувати комерційний продукт, вперше, за всю історію українського футболу. Над цим ми працюємо, все йде за планом, всі кроки, які ми хотіли зробити до сьогоднішнього дня, ми зробили. Ми трохи забуксували через те, що збори не відбулися, але робота триває", - сказав Ключковський.

Читайте також: "Динамо", "Зоря" і "Олімпік" вимагають відставки президента УПЛ Грімма

Раніше FootballHub повідомив, що із пропозицією відправити Томаса Грімма у відставку виступив заступник гендиректора київського футбольного клубу "Динамо" Сергій Мохник під час сьогоднішнього засідання в Будинку футболу в Києві. Його підтримали представники луганської "Зорі" та донецького "Олімпіка". 

Фото: footballua.tv

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-