АПЛ: «МЮ» втримав нічию в матчі з «Арсеналом»

Команда Жозе Моурінью двічі відігрувалась.

В центральному матчі 15-го туру англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» на своєму полі зіграв внічию з «Арсеналом» 2:2. Про це повідомляє Укрінформ.

Центральний поєдинок 15-го туру АПЛ вийшов захоплюючим і результативним. В першому таймі команди обмінялись голами. Мустафі вивів «Арсенал» вперед на 26-й хвилині, а через три хвилини Марсьяль рахунок зрівняв.

Після перерви Ляказетт знову вивів вперед гостей. Втім, у наступній атаці Лінгард відновив нічийний рахунок. «Арсенал» мав перевагу і момента аби вирвати перемогу, однак матч завершився внічию 2:2.

З інших матчів 15-го туру, які зіграли 5-го грудня, відзначимо вольову перемогу «Ліверпуля» над «Бернлі» 3:1 та сенсаційну поразку «Челсі» від «Вулвергемптона» 1:2.

«Манчестер Сіті» й надалі лідирує в АПЛ, набравши 41 очко. На 2 очки менше у «Ліверпуля». На 3-е місце піднявся «Тоттенгем» (33 очок). «Арсенал» на 5-у місці (31 очко).