Збірна України поступилася іспанцям у відборі на чемпіонат світу з баскетболу

Оновлено
Баскетболісти збірної України на виїзді з рахунком 68:72 (14:20, 17:19, 17:15, 20:18) зазнали поразки від команди Іспанії у відбірковому поєдинку чемпіонату світу-2019.

Поступаючись протягом усього матчу українська збірна зуміла наздогнати суперників та на останніх секундах на рівних боролась за перемогу, проте іспанці все ж змогли взяти реванш за поразку в Києві, повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

За 5 хвилин до закінчення гри збірна України вперше зрівняла рахунок в матчі - дальнім кидком влучив В'ячеслав Бобров, проте двома балами швидко відповів Фернандеш. В клатч-тайм команди увійшли за переваги Іспанії у 4 бали, однак за 11 секунд до завершення гри "синьо-жовті" заробили неспортивний фол. Олександр Липовий реалізував два штрафних, проте влучити з дальньої дистанції на останніх секундах підопічним Євгена Мурзіна не вдалося.

В інших матчах групи I Словенія програла Латвії - 77:82 (22:20, 24:9, 16:29, 15:24), а Чорногорія обіграла Туреччину - 71:66 (13:17, 24:21, 21:17, 13:11).

Турнірне становище: Іспанія - 18 очок, Туреччина - 17, Чорногорія - 16, Латвія - 16, Україна - 15, Словенія - 12.

До фінальної частини 18-го чемпіонату світу з баскетболу, що відбудеться з 31 серпня по 15 вересня 2019 року у Китаї, вийдуть три перші команди групи.

Наступний поєдинок українські баскетболісти зіграють вдома 22 лютого проти Чорногорії.