НБА: 19 очок Леня не допомогли «Атланті» обіграти «Оклахому»

«Хокс» програли 18 матч в регулярному чемпіонаті.

Український центровий Олексій Лень зіграв черговий результативний матч в регулярному чемпіонаті НБА, однак його «Атланта Хокс» поступилася одному з фаворитів сезону - клубу «Оклахома-Сіті Тандер» 109:124. Про це повідомляє Укрінформ.

Лень не вийшов у стартовій п'ятірці «Атланти» проти «Оклахоми», проте провів в грі 23 хвилини. За цей час українець набрав 19 очок, зібрав 5 підбирань, зробив 1 втрату, зробив 1 передачу і 1 блок-шот. Рейтинг ефективності українця склав -10.

Вирішальною у грі стала друга чверть, яку «Хокс» програли з рахунком 20:38. Це вилилося у підсумкову поразку 109:124.

Це вже 18 поразка «Атланти» в 23 матчах регулярного чемпіонату НБА. «Хокс» посідають передостаннє 14-е місце у Східній конференції.