УЄФА виступив з офіційною заявою щодо перенесеного матчу

УЄФА виступив з офіційною заявою щодо перенесеного матчу "Ворскла" - "Арсенал"

Укрінформ
Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) роз’яснив причини та наслідки свого рішення перенести матч Ліги Європи "Ворскла" (Україна) - "Арсенал" (Англія) із Полтави до Києва.

УЄФА у своїй офіційній заяві, зокрема, зазначив, що після оголошення воєнного стану в деяких областях України мав негайно оцінити його вплив на порядок проведення матчу Ліги Європи.

"26 листопада 2018 року було оголошено про запровадження воєнного стану в деяких областях України. У зв’язку з цим винятковим заходом УЄФА мав негайно оцінити його можливий вплив на порядок проведення матчу Ліги Європи УЄФА між командами "Ворскла" та "Арсенал" 29 листопада. Невідкладність рішення УЄФА щодо перенесення матчу до Києва пояснюється раптовістю введення воєнного стану та невизначеністю ситуації в питаннях безпеки в деяких регіонах України, особливо враховуючи надзвичайно стислі терміни для оцінки всіх можливих ризиків.

УЄФА тісно співпрацює з Федерацією футболу України задля забезпечення проведення матчу на НСК "Олімпійський" у Києві. Це рішення стосується винятково матчу "Ворскла" - "Арсенал". УЄФА також продовжує тісну співпрацю з ФФУ для вивчення всіх обставин, що стосуються проведення матчів у деяких регіонах України найближчим часом. УЄФА буде направляти експертів із питань безпеки до України для оцінки ситуації та її можливого впливу на безпеку майбутніх матчів під егідою УЄФА.

УЄФА висловлює жаль з приводу незручностей, які перенесення матчу спричинило для вболівальників ФК "Ворскла", - цитує текст заяви прес-служба Федерації футболу України.

Читайте також: «Ворскла» і «Арсенал» їдуть до Києва на матч Ліги Європи

Як повідомляв Укрінформ, поєдинок 5-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА між футболістами полтавської "Ворскли" і лондонського "Арсенала" був перенесений до Києва з міркувань безпеки. Таке рішення прийняла робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій в зв'язку з тим, що в певних регіонах України введений військовий стан. Гра має відбутися на стадіоні НСК "Олімпійський" в Києві 29 листопада. Початок о 19.55 за київським часом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-