Формула-1: Гемілтон переміг на Гран-прі Абу-Дабі

Фернандо Алонсо провів останню гонку в Формулі-1.

У ОАЕ відбувся останній в цьому сезоні 21-й етап чемпіонату світу з автоперегонів у класі Формула-1 – Гран-прі Абу-Дабі. Переможцем став пілот команди «Мерседес» британець Льюїс Гемілтон. Про це повідомляє Укрінформ.

На трасі Яс Маріна Льюїс Гемілтон («Мерседес») переміг вже у статусі чемпіона світу 2018 року. Це його 11-а перемога в сезоні і 73-а в кар’єрі. Другим фінішував Себастьян Феттель («Феррарі»). Третє місце в Абу-Дабі посів Макс Ферстаппен («Ред Булл»).

Кімі Райкконен («Феррарі») зійшов з траси через технічні проблеми боліду, але незважаючи на це, фін все одно посів третє підсумкове місце в сезоні.

Відзначимо, що це була остання гонка у Формулі-1 для легендарного іспанського пілота дворазового чемпіонат світу Фернандо Алонсо («Макларен»). В Абу-Дабі Алонсо фінішував 11-м, а сезон-2018 він завершив на 10 місці.