Українці вибороли 3

Українці вибороли 3 "золота" на Кубку світу з карате кіокушинкайкан ІКО

Збірна України виборола 6 нагород на Кубку світу з карате кіокушинкайкан ІКО Мацушима, який проходив у Шанхаї (Китай).

Збірну України з карате представляли сім спортсменів та троє суддів. У підсумку українці вибороли 6 медалей: 3 золоті, 2 срібні та 1 бронзову. Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

"Золоті" нагороди отримали Сергій Доронін і Максим Максимов у ваговій категорії до 80 кг, Анатолій Томаров - до 70 кг.

Срібну медаль виборов Денис Максимов (70).

Серед юніорів у віковій категорії 14-15 років друге місце посів Олексій Красильников, третє - Микита Остапець.

Зазначимо, що один з найбільш значущих світових турнірів з карате кіокушинкайкан ІКО Мацушима - Кубок Світу проводиться раз на чотири роки. Участь у нинішньому, п’ятому, Кубку Світу взяли участь спортсмени з 22 країн.