Теніс: Уїтні Осігве стала першою володаркою wild card на Australian Open

204-а "ракетка" світу американська тенісистка Уїтні Осігве виграла Australian Open Wild Card Challenge у США.

Екс-лідер юніорського рейтингу 16-річна американка Уїтні Осігве заробила більше всіх очок в серії домашніх турнірів, які проходили з кінця жовтня. Про це повідомляє БТУ.

Минулого тижня Осігве успішно пройшла кваліфікацію на турнірі WTA 125k Series в Х'юстоні й зуміла дійти до чвертьфіналу, в якому програла майбутній переможниці Пен Шуай.

Зазначається також, що тенісистка вдруге зіграє в основній сітці турніру Grand Slam. Цього року Осігве була надана wild card на US Open, де вона програла в першому колі Камілі Джорджі.

Це буде вже другий сезон поспіль в основній сітці Відкритого чемпіонату Австралії, на якому зіграє тенісистка 2002 року народження. Цього року в Мельбурні виступала 16-річна українка Марта Костюк, яка успішно подолала кваліфікаційний бар'єр і дійшла до третього кола, де зазнала поразки від співвітчизниці Еліни Світоліної.