«Черкаські Мавпи» здобули першу перемогу в Кубку Європи ФІБА

Чемпіон України розгромив румунську «Стяуа» 90:64.

«Черкаські Мавпи» обіграли в матчі 3-го туру групового етапу Кубку Європи ФІБА румунський клуб «Стяуа» 90:64. Про це повідомляє Укрінформ.

В 3-у турі групового етапу Кубку Європи ФІБА «Черкаські Мавпи» приймали румунську «Стяуа». Господарі лише в другій чверті зуміли відірватися в рахунку і пішли на перерву з перевагою у шість очок – 43:37. Поступово, за рахунок влучних дальніх кидків, «Мавпи» збільшували відрив і у підсумку перемогли 90:64.

Найрезультативнішими у складі «Черкаських Мавп» стали: Коуклі (26 очок), Кольченко (19), Скапінцев (14).

Завдяки цій перемозі «Черкаські Мавпи» набрали 4 очки і зберігають шанси на вихід у плей-офф турніру. Наступний матч український клуб зіграє 7 листопада проти «Приштини».