"Ворскла" зупинила "Чорноморець" на шляху до чвертьфіналу Кубка України

Полтавська "Ворскла вийшла до чвертьфіналу Кубка України з футболу, обігравши 31 жовтня в Одесі "Чорноморець" - 2:1.

М'ячі забили: Гліб Грачов (69-та хвилина) - у "моряків"; Тарас Саків (60) та Ніколас Карека (63) - у ворсклян, повідомляє Укрінформ.

Результати інших матчів 1/8 фіналу, що завершилися на цю годину (прописними літерами позначені клуби, які зіграють у чвертьфіналі):

"Минай" - "ДИНАМО" (Київ) - 1:3

Голи: Роберт Гегедош (21) - Йосип Пиварич (50), Микола Шапаренко (54), Денис Гармаш (58)

"Гірник" (Кривий Ріг) - "ЛЬВІВ" - 0:1

Аугусто (81)

"Калуш" - "ДНІПРО-1" - 0:3

Олександр Мигунов (22), Олександр Назаренко (32), Станіслав Куліш (41).

"ІНГУЛЕЦЬ" - "Маріуполь" - 3:1

Атрем Козлов (24, з пенальті), Каміль Хучбаров (45), Гіоргі Кобуладзе (61) - Павло Полегенько (83, з пенальті).

Вилучення: Кобуладзе ("Інгулець", 81) - Артем Поспєлов ("Маріуполь", 20).

Нині триває поєдинок "Черкащина-Академія" (Білозір'я) - "Карпати" (Львів), на 19.00 запланована гра "Шахтар" (Донецьк) - "Олімпік" (Донецьк), на 19.30 - "Десна" (Чернігів) - "Зоря" (Луганськ).

Жеребкування 1/4 фіналу розіграшу Кубка країни пройде 2 листопада.