Хацкевич про ротацію: Не можуть 12-13 футболістів "Динамо" тягнути весь сезон

556
Головний тренер київського футбольного клубу "Динамо" Олександр Хацкевич прокоментував результат матчу проти "Миная" (1:3) в Кубку України.

Олександр Хацкевич, зокрема, зазначив, що ротації в команді були, бо "не можуть 12-13 чоловік тягнути весь сезон", і неповаги до команди суперника не було.

"Кубкові ігри завжди непередбачувані. Гарна підтримка була у господарів, але завдання пройти далі ми виконали. У першому таймі дали порадіти команді суперників. У другому таймі забили гарні м'ячі і довели справу до перемоги.

Ротація була, звичайно, не можуть у нас 12-13 чоловік тягнути весь сезон, тому що графік досить серйозний. Неповаги до команди суперника не було. Заслуга команди "Миная" дуже велика, що у нас в першому таймі не виходило. Заміни підсилили гру. Коля Шапаренко - молодець, Гармаш і Буяльський - теж. У другому таймі була зовсім інша картинка.

"Минай" - симпатична команда з досвідченими футболістами, які надають спокою більш молодим. Було видно, що вже в кінці першого тайму функціонально вони підсіли. У нас інтенсивність була вище. Було приємно грати на такому прекрасному стадіоні з такою кількістю глядачів", - цитує Хацкевича Sport Arena.

Відео прес-конференції Хацкевича:

Як повідомляв Укрінформ, футболісти київського "Динамо" обіграли у середу команду "Минай" (3:1) у матчі 1/8 фіналу Кубка України. М'ячі на стадіоні села Минай Ужгородського району на Закарпатті забили Роберт Гегедош (21-а хвилина, у господарів поля) та Йосип Пиварич (50), Микола Шапаренко (54), Денис Гармаш (58) - у киян.