Українська тенісистка Лопатецька вийшла у друге коло 60-тисячника в Торонто

Українська тенісистка Дар’я Лопатецька здобула перемогу в першому колі турніру ITF у Торонто (Канада) із призовим фондом 60 тис. доларів.

У стартовому матчі турніру в Торонто Дар’я Лопатецька перемогла представницю Румунії Олександру Дамаскін. Про це повідомляє БТУ.

Українка перемогла свою суперницю, що потрапила в основну сітку в статусі "лаки-лузера", з рахунком 2:6, 7:5, 6:3. Перемога у цьому протистоянні виявилася для Лопатецької вельми напруженою: у другому сеті вона поступалася суперниці з рахунком 3:5, а на початку вирішального сету зверталася за допомогою до фізіотерапевта через проблеми з гомілкостопом.

За місце в чвертьфіналі турніру ITF у Торонто 15-річна харків'янка посперечається з п’ятим номером посіву британською тенісисткою Наомі Броді. Минулого тижня Лопатецька вже перемагала її на старті 60-тисячника в Сагенеї, де дійшла до півфіналу, але зазнала поразки від майбутньої чемпіонки змагань канадки Кетрін Себов.