"Шахтар" переміг у Києві "Арсенал" в чемпіонаті України з футболу

Футболісти донецького "Шахтаря" здобули 27 жовтня упевнену перемогу над київським "Арсеналом" (3:0) у 13-у турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на столичному стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського забили Алан Патрік (45-та хвилина), Сергій Болбат (55) та Віктор Коваленко (63, с пенальті), повідомляє Укрінформ.

У паралельному поєдинку на "Славутич-Арені" у Запоріжжі луганська "Зоря" та "Олександрія" розійшлися миром - 0:0

Раніше у суботу чернігівська "Десна" переграла вдома "Маріуполь" - 2:0. Обидва м'ячі забив форвард чернігівців Денис Безбородько - на 5-й та 47-й хвилинах.

Завершиться 13-й тур у неділю, 28 жовтня. Зіграють одеський "Чорноморець" і львівські "Карпати" (14.00, "Футбол 1"), київське "Динамо" і "Львів" (17.00, "2+2"), полтавська "Ворскла" і донецький "Олімпік" (19.30, "Футбол 1").

Турнірне становище: "Шахтар" - 34 очки (після 13-ти ігор), "Динамо" - 29 (12), "Олександрія" - 26 (13), "Ворскла" - 18 (12), "Маріуполь" - 17 (13), "Десна" - 16 (13), "Зоря" - 15 (13), "Олімпік" - 15 (12), "Львів" - 14 (12), "Карпати" - 10 (12) "Чорноморець" - 9 (12), "Арсенал" - 7 (13).