Баскетбол: «Дніпро» програв «Арісу» в Кубку Європи ФІБА

Це друга поразка українського віце-чемпіона у групі.

Віце-чемпіон України «Дніпро» програв вдома грецькому «Арісу» 51:55 в матчі 2-го туру групового етапу Кубка Європи ФІБА. Про це повідомляє Укрінформ.

БК "Дніпро" - БК "Аріс" - 51:55 / Фото: М'якшиков Микола. Укрінформ

В матчі 2-го туру групового етапу Кубка Європи ФІБА «Дніпро» на своєму майданчику приймав грецький «Аріс». Господарі краще провели першу половину гри і на перерву пішли, перемагаючи гостей 33:28.

В другій половині матчу «Аріс» грав швидше і кидав влучніше. А от у «Дніпра» стався провал у останній чверті – жодного набраного очка за 5 хвилин. У підсумку греки перемогли 55:51.

Це друга поразка «Дніпра» на груповому етапі. Український клуб посідає наразі останнє 4-е місце в групі. У наступному матчі Ліги Європи 31 жовтня «Дніпро» зіграє на виїзді проти фінської «Катаї».