Теніс: Завацька зазнала поразки в другому колі турніру ITF у Пуатьє

Українська тенісистка Катарина Завацька зазнала поразки в другому колі турніру ITF у Пуатьє (Франція) із призовим фондом 80 тис. доларів.

У поєдинку за вихід до чвертьфіналу турніру Internationaux Feminins De La Vienne - ITF Womens Circuit Катарина Завацька програла восьмий сіяній Анні Блинковій (Росія) з рахунком 0:6, 2:6. Про це повідомляє БТУ.

Матч тривав 1 годину 12 хвилин. У стартовому сеті українка не реалізувала 7 геймболів на власній подачі та не заробила жодного брейк-поінта. На початку другого сету тенісистки взяли свої подачі, а у тривалому третьому геймі Завацька знову мала 4 геймболи на своїй подачі, проте програла його з третього брейк-поінта. У п'ятому геймі Блинкова зробила п'ятий брейк за матч і потім впевнено завершила матч на свою користь.

Відзначимо, що наступного тижня Катарина Завацька заявлена ​​на турнірі ITF із призовим фондом 25 тис. доларів у французькому місті Нант.