"Олімпік" переміг "Чорноморець" у футбольній Прем'єр-лізі

Донецький "Олімпік" з рахунком 1:0 обіграв одеський "Чорноморець" у матчі 12-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги.

Єдиний м'яч на київському стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського забив форвард номінальних господарів Максим Дегтярьов, який відзначився на 70-й хвилині, повідомляє Укрінформ.

"Олімпік" перервав серію із двох поразок поспіль. "Чорноморець" у свою чергу не перемагає вже у 8-ми останніх поєдинках, програвши у шостому матчі поспіль.

Тур завершиться тур поєдинком між "Олександрією" і львівськими "Карпатами".

Результати інших матчів:

"Шахтар" (Донецьк) - "Десна" (Чернігів) - 1:0
гол: Майкон (88-ма хвилина);

ФК "Маріуполь" - "Зоря" (Луганськ) - 3:2
голи: Андрій Борячук (31, 36), Олександр Зубков (83) - Артем Громов (90), Владислав Кочергін (90+3);

"Ворскла" (Полтава) - "Динамо" (Київ) - 0:1
гол: Віктор Циганков (40);

ФК "Львів" - ФК "Арсенал-Київ" - 1:0
гол: Бруну Дуарте (36).

Турнірне становище: "Шахтар" - 31 очко (після 12-ти матчів), "Динамо" - 29 (12), "Олександрія" - 22 (11), "Ворскла" - 18 (12), "Маріуполь" - 17 (12), "Олімпік" - 15 (12), "Зоря" - 14 (12), "Львів" - 14 (12), "Десна" - 13 (12), "Карпати" - 10 (11), "Чорноморець" - 9 (12), "Арсенал-Київ" - 7 (12).