"Маріуполь" переміг "Зорю" у футбольній Прем'єр-лізі

Футболісти "Маріуполя" обіграли у суботу, 20 жовтня, луганську "Зорю" (3:2) у 12 турі чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

М'ячі на маріупольському стадіоні імені Володимира Бойка у складі господарів забили  Андрій Борячук (31 і 36 хвилини) та Олександр Зубков (83), у гостей відзначилися Артем Громов (90) і Владислав Кочергин (90+3), повідомляє Укрінформ.

На 60-й хвилині Кочергін не реалізував пенальти, а на 65-й у складі "Маріуполя" було вилучено з поля Валерія Федорчука.

ФК "Маріуполь" - ФК "Зоря" - 3:2 / Фото: Іванов Станіслав, Укрінформ

У суботу також пройде гра між полтавською "Ворсклою" та київським "Динамо".

Завершиться тур у неділю, 21 жовтня. Зустрінуться ФК "Львів" і ФК "Арсенал-Київ", донецький "Олімпік" та одеський "Чорноморець", ФК "Олександрія" і львівські "Карпати".

Нагадаємо, розпочався 12-й тур у п'ятницю грою між донецьким "Шахтарем" та чернігівською "Десною". Донеччани святкували перемогу (1:0) завдяки голу Майкона на 88-й хвилині.

На 65-й хвилині червону картку отримав нігерійський форвард "Шахтаря" Оларенваджу Кайоде.

Турнірне становище: "Шахтар" - 31 очко (після 12-ти матчів), "Динамо" - 26 (11), "Олександрія" - 22 (11), "Ворскла" - 18 (11), "Маріуполь" - 17 (12), "Зоря" - 14 (12), "Десна" - 13 (12), "Олімпік" - 12 (11), "Львів" - 11 (11), "Карпати" - 10 (11), "Чорноморець" - 9 (11), "Арсенал-Київ" - 7 (11).