Бондарчук: Безумовно радий "сріблу" ЮОІ-2018, але їхав за "золотом"

1358
Срібний призер ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з боксу Тарас Бондарчук поділився враженнями від свого виступу на змаганнях у Буенос-Айресі (Аргентина).

Тарас Бондарчук, який виступає у ваговій категорії до 60 кг, зокрема, зазначив, що в олімпійський Буенос-Айрес їхав за медаллю найвищого ґатунку.

"Не можу поки сказати, що саме не склалося у фіналі, але я дійсно їхав на юнацьку Олімпіаду з метою здобути золоту медаль. Зробив все від себе залежне, але подивимось на помилки, зробимо висновки й, переконаний, все буде набагато краще у майбутньому.

Безумовно, медаль юнацької Олімпіади – це чудовий результат. Я дуже радий. Мені все сподобалося тут: багато нових знайомств, друзів. Це дуже приємні емоції", - цитує Бондарчука прес-служба НОК України.

Відео коментаря Бондарчука телеканалу "UA:Перший":

Як повідомляв Укрінформ, український боксер Тарас Бондарчук виборов "срібло" у ваговій категорії до 60 кг на ЮОІ-2018. У фінальному бою боксер поступився Атічаю Поемсапу з Таїланду з рахунком 0:5.