Президент привітав Ястремську з перемогою на турнірі WTA

Президент Петро Порошенко привітав тенісистку Даяну Ястремську з перемогою на турнірі WTA у Гонконзі та встановленням нового рекорду України - наймолодшою тенісисткою, яка перемогла на таких змаганнях.

Про це глава держави написав на своїй сторінці у Twitter.

“Супер-новина. Наша тенісистка Даяна Ястремська виграла престижний турнір WTA, встановивши новий рекорд України - наймолодша тенісистка, яка перемогла на таких змаганнях. Молодець!” - зазначив Президент.

Як повідомлялося, третя ракетка України Даяна Ястремська у неділю виграла WTA турнір в Гонконзі та стала наймолодшою тенісисткою в історії України, яка вийшла у фінал турніру WTA в одиночному розряді і виграла титул. На момент перемоги тенісистці виповнилося 18 років, 4 місяці і 29 днів.

Першій ракетці України Еліні Світоліній вдалося завоювати перший трофей в WTA-турі в Баку, на той момент їй було 18 років і 10 місяців.