Юна українка Оксана Чудик: Мені було під силу вибороти

Юна українка Оксана Чудик: Мені було під силу вибороти "золото" у Буенос-Айресі

Після здобуття срібної медалі літніх юнацьких Олімпійських ігор у змаганнях з вільної боротьби  українка Оксана Чудик виглядала засмученою.

На думку спортсменки, їй цілком під силу було виграти у Буенос-Айресі "золото", інформує прес-служба НОК України.

"Я дуже хотіла золоту медаль. Мені було під силу її вибороти, але я не змогла цього зробити. Дуже прикро, але я не буду зупинятися, опускати руки, а й надалі працюватиму", - заявила українська борчиня.

Як повідомляв Укрінформ, Оксана Чудик, яка виступає у ваговій категорії до 65 кг, у групі виграла усі чотири поєдинки, а у фінальній сутичці поступилася Сіньжу Чжоу з Китаю.

Нагадаємо, в активі України на юнацькій Олімпіаді-2018 вже 11 медалей: чотири золоті, чотири срібні та три бронзові.