Українська легкоатлетка Аліна Цвілій відсторонена від змагань за допінг

Срібна призерка чемпіонату Європи з легкої атлетики українська спортсменка Аліна Цвілій тимчасово відсторонена від змагань за порушення антидопінгових правил.

Про це повідомляє Група із забезпечення справедливості в легкій атлетиці Athletics Integrity Unit у Twitter.

"AIU підтверджує тимчасове призупинення виступів української легкоатлетки Аліни Цвілій та нігерійського спринтера Глорі Ономе Натаніеля за порушення статті 2.1 антидопінгових правил IAAF", - йдеться в повідомленні.

За інформацією XSPORT, допінг-проба 24-річної української спортсменки Аліни Цвілій, яка датується 4 вересня 2018 року, виявилася позитивною. У ній виявили заборонену речовину триметазидин.

Як повідомляв Укрінформ, у Берліні українка Аліна Цвілій виборола срібну медаль чемпіонату Європи з легкої атлетики на дистанції спортивної ходьби на 50 км. Тоді українка оновила національний рекорд (4:12:44) і поступилася лише Інеш Енрікеш з Португалії, яка виграла золоту медаль.