Теніс: Надія Кіченок у парному матчі обіграла перших

Теніс: Надія Кіченок у парному матчі обіграла перших "ракеток" турніру в Гонконзі

Українська тенісистка Надія Кіченок вийшла до парного чвертьфіналу турніру WTA International у Гонконзі (Китай).

Надія Кіченок і Анастасія Родіонова з Автралії в першому колі виявилися сильнішими за перших сіяних дуету Чжань Хаоцін (Тайвань)/Ян Чжаосюань (Китай). Про це повідомляє БТУ.

Матч тривав 1 годину 15 хвилин і закінчився з рахунком 6:4, 6:3 на користь українсько-австралійського дуету.

По ходу першого сету Кіченок і Родіонова вели з двома брейками 3:0, але суперниці зуміли зрівняти рахунок. Після цього вони віддали лідерам посіву лише один гейм до кінця сету. У другій партії Надія і Анастасія виконали 2 брейки і захистили всі гейми на своїй подачі.

Турнір Prudential Hong Kong Tennis Open - WTA International із призовим фондом 500 тис. доларів триватиме в Гонконзі до 14 жовтня.