IX Міжнародний марафон стартував у Києві

IX Міжнародний марафон стартував у Києві

Укрінформ
Учасники головного забігу у рамках восьмого міжнародного марафону Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 розпочали забіг з Майдану Незалежності у Києві.

Маршрут головної дистанції марафону зі стартом та фінішем на Хрещатику традиційно пролягає в одне коло вулицями української столиці, повідомляє Укрінформ.

Цього року організатор заходу компанія Run Ukraine очікує 11 500 бігунів з 45 країн світу. Призовий фонд складає 143 тисячі 500 гривень. 

У програмі марафону заплановано шість індивідуальних забігів на таких дистанціях: 42,195 км, 21,0975 км, 5 км та благодійні дистанції на 5 км під назвою Avon Pink Run та на 2 км. У 2018 році вперше пройде естафетний забіг: 3х10 км+1х12 км Wizz Air Kyiv City Marathon Relay.

Традиційно під час Київського марафону відбудеться Family Run, участь у якому може взяти сімейна команда у будь-якому складі, навіть батьки з маленькими дітлахами на руках та у візочках. Також відбудеться дитячий забіг на дистанціях: 1000 м, 500 м та 100 м, на фініші яких кожен маленький учасник отримає свою власну медаль.

Вдруге поспіль під час Київського марафону відбудеться забіг на 5 км A Pink Run. 1 тисяча учасників бігтимуть заради боротьби з раком молочної залози. Усі кошти зі стартових внесків буде перераховано на придбання цифрового мамографу для регіонального державного медичного закладу, за допомогою якого рання діагностика раку молочної залози стане більш доступною у регіонах України. Серед тисячі учасників Avon Pink Run вперше будуть не тільки жінки, а й чоловіки.

Читайте також: У Києві міжнародний марафон - які вулиці перекрили

Wizz Air Kyiv City Marathon присвоєно найвищу відмітку (5 зірок) у рейтингу пробігів по шосе Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-