АПЛ: «Манчестер Юнайтед» в кінці матчу дотиснув «Ньюкасл»

Поєдинок міг стати останнім для Жозе Моурінью на посаді головного тренера «МЮ».

В 8-у турі англійської прем’єр-ліги (АПЛ) «Манчестер Юнайтед» вирвав перемогу у «Ньюкасла» - 3:2. Про це повідомляє Укрінформ.

Цей матч мав важливе значення для головного тренера «МЮ» Жозе Моурінью. Протягом тижня одразу кілька ЗМІ повідомили: якщо «МЮ» не обіграє на своєму полі «Ньюкасл» - Моурінью звільнять.

Поєдинок для господарів почався катастрофічно. Кенеді і Муто двічі забили за «Ньюкасл» вже до 10-ї хвилини. Лише після перерви «МЮ» відігрався – відзначились Мата і Марсьяль. Переможний м’яч на 90-й хвилині забив Санчес. 3:2 – рятівна перемога для Моурінью.

«МЮ» набрав 13 очок, команда піднялась на 8-е місце.

В центральному матчі 8-го туру АПЛ «Ліверпуль» прийматиме на своєму полі «Манчестер Сіті». Матч відбудеться 7 жовтня, початок о 18:30.