«Динамо» обіграло болгарське «Септемврі» в юнацькій Лізі чемпіонів

Кияни перемогли 1:0 завдяки голу Волошина.

У першому матчі юнацької Ліги чемпіонів УЄФА молодіжна команда київського «Динамо» мінімально перемогла однолітків з болгарського «Септемврі» 1:0. Про це повідомляє Укрінформ.

Матч зіграли на столичному стадіоні «Динамо». Єдиний м’яч на 40-й хвилині забив 17-річний Вікентій Волошин. Останні 20 хвилин «Септемврі» грав у меншості. Матч-відповідь відбудеться 24 жовтня в Болгарії.

У разі проходу команда Ігоря Костюка зіграє з переможцем пари «Андерлехт» (Бельгія) – «Адміра» (Австрія). Зустрічі другого раунду відбудуться 7 і 28 листопада.

Якщо «Динамо» подолає обидва раунди так званого, шляху національних чемпіонів, команда вийде в 1/16 фіналу основного турніру.