Фонсека: У другому таймі "Ліон" змусив "Шахтар" загубитися тактично

1523
Головний тренер донецького футбольного клубу "Шахтар" Паулу Фонсека поділився враженнями від гри з "Ліоном" (2:2) в рамках 2-го раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Паулу Фонсека на післяматчевій прес-конференції, зокрема, зазначив, що суперник після перерви змінив тактику, яка дозволила йому відігратися після 0:2 і зрівняти рахунок.

"Дійсно, у нас була перевага в два м'ячі. Все йшло добре: ми домінували, провели чудовий перший тайм. У другому ж трапився переломний момент, коли суперник почав створювати нам складності в тих зонах, де він найсильніше, - це останні 30 метрів до наших воріт. Ми трохи загубилися тактично і не зовсім розуміли, що потрібно робити. Звичайно, в цьому повна заслуга "Ліона". Всі ми знаємо, наскільки ця команда сильна і небезпечна. Шкода, що закінчили з таким результатом, враховуючи, що вели з рахунком 2:0.

Наразі у групі на нас очікують два найскладніші поєдинки з "Манчестер Сіті". Продовжуємо боротися. Нічого іншого не залишається, і абсолютно все ще можливо і реально. Постараємося вигравати і зробимо все, щоб вийти з групи.

Щодо Матвієнко на позиції правого захисника. Так, не завжди зрозуміло і звичайно, коли футболіст, який звик виступати на лівому фланзі, діє справа. У той же час матч ще раз довів: ставка зроблена правильно. Матвієнко провів ще одну відмінну гру. Що це нам дає? В обороні він сильний в індивідуальних дуелях, його не так просто пройти. В атакуючому плані він швидкий і впевнений в собі, а це приносить нам деякі плоди. У поєдинку у нього було не так багато можливостей виходити в атаку, і зрозуміло чому. Микола - футболіст, в якого ми дуже віримо і на якого покладено великі надії", - цитує Фонсеку прес-служба ФК "Шахтар".

Відео прес-конференції:

Як повідомляв Укрінформ, 2 жовтня в другому турі Ліги чемпіонів УЄФА "Шахтар" не зміг втримати перевагу у два м’ячі над французьким "Ліоном". На дубль Мораеса господарі поля відповіли голами Дембеле і Дюбуа – 2:2. Чемпіон України знову завершив матч внічию і набрав два очки після двох поєдинків.