У Львові розгорнувся масштабний “Ярмарок спорту”

У Львові розгорнувся масштабний “Ярмарок спорту”

Відео
Укрінформ
У Львові у спорткомплексі "Динамо" розпочався загальноміський “Ярмарок спорту”. 

На ньому представлені усі спортивні організації міста, відбудуться десятки майстер-класів та безліч показових виступів. Про це повідомляє прес-служба міської ради. 

"На ярмарку представлене все різноманіття спортивних секцій, тут  можна “приміряти” до себе різні види спорту і обрати ті, які вам найбільше подобаються. Я пригадую, коли 9 років тому ми проводили перший Ярмарок спорту, було багато переживань, чи це буде цікаво і корисно. Але відтоді більше 100 тис. дітей відвідали ярмарки і кожен з них знайшов для себе улюблений вид спорту”,- зазначив міський голова Андрій Садовий.

За його словами, місто робить все, щоб якомога більше дітей могли займатися спортом, вести здоровий спосіб життя. Цього року Львів хоче розпочати один із наймасштабніших проектів в Україні - будівництво Палацу ігрових видів спорту. Це буде мегакомплекс з ареною на 2,5 тисячі глядачів, де можна буде проводити і міжнародні змагання світового рівня.

На ярмарку представлені 20 нових видів спорту. З відвідувачами зустрінуться відомі спортсмени, серед яких -  Олег Скавиш (Тягнизуб), Станіслав Горуна, Анастасія Горлова, Франциско Гомес. Відбудуться майстер-класи, ранкові руханки; розіграші абонементів до спортивних клубів від партнерів заходу і на завершення - Міжнародний фестиваль з брейкдансу з відомими європейськими танцюристами.

Відео з місця події:

Потрапити на "Ярмарок спорту"  може кожен охочий. Вхід та участь у всіх майстер-класах безкоштовні.

Читайте також: В Києві урочисто відкрили новий спортивний комплекс "Чемпіон"

Захід вже отримав визнання в Україні. "Ярмарок спорту" посів третє місце у номінації "Спорт та здоровий спосіб життя" премії Social Project Awards, якою нагороджують якісні соціальні проекти та яскравих і талановитих громадських діячів, які формують майбутнє країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-