Теніс: збірна Європи виграла Кубок Лейвера-2018

У Чикаго (США) завершився другий в історії розіграш Кубка Лейвера. Перемогу здобула збірна Європи, яка обіграла команду решти світу - 13:8.

Вирішальне очко для європейців здобув Олександр Звєрєв (Німеччина), який здолав Кевіна Андерсона з Південної Африки, повідомляє офіційний сайт турніру.

Окрім Звєрєва, у складі збірної Європи виступали Григор Димитров, Кайл Едмунд, Давід Гоффен, Роджер Федерер та Новак Джокович.

Відзначимо, що Кубок Лейвера проводиться щорічно (крім тих років, в які проходять літні Олімпійські ігри) через два тижні після закінчення Відкритого чемпіонату США (US Open). Змагання названі на честь легендарного австралійського тенісиста Рода Лейвера, якого визнанали одним з найкращих гравців в історії спорту.

Минулого року Кубок Лейвера пройшов у Празі (Чехія). Європейці також святкували перемогу - 15:9. Третій турнір відбудеться 2019-го у Женеві (Швейцарія).

На фото: Олександр Звєрєв.