"Динамо" перервало безвиграшну серію у Прем'єр-лізі, обігравши "Десну"

Футболісти київського "Динамо" з рахунком 4:0 завдали поразки чернігівській "Десні" у 9-му турі чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги.

М'ячі на столичному НСК "Олімпійський" забили Микита Бурда (45-та хвилина +1), Беньямін Вербич (67), Томаш Кендзьора (74) та Віктор Циганков (87), повідомляє Укрінформ.

Динамівці перервали триматчеву безвиграшну серію у Прем'єр-лізі. Загалом до зустрічі з "Десною" кияни не перемагали у шести поєдинках поспіль у різних турнірах.

Результати інших матчів:

ФК "Маріуполь" - ФК "Олександрія" - 1:0
гол: Руслан Фомін (7-ма хвилина);

ФК "Львів" - "Карпати" (Львів) - 1:1
голи: Бруно (78) - Сергій Мякушко (74);

ФК "Арсенал-Київ" - "Олімпік" (Донецьк) - 1:3
голи: Сергій Гринь (59) - Сергей Вакуленко (17), Дмитро Гришко (64), Максим Дегтярев (82);

"Шахтар" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) - 3:0
голи: Жуніор Мораеш (57), Іван Трубочкін (59 - автогол), Тайсон (82).

Завершиться 9-й тур поєдинком полтавської "Ворскли" та луганської "Зорі".

Турнірне становище: "Шахтар" - 24 очки (після 9-ми ігор), "Динамо" - 17 (8), "Олександрія" - 16 (9), "Зоря" - 12 (8), "Олімпік" - 12 (9), "Ворскла" - 12 (8), "Десна" - 10 (9), "Львів" - 10 (9), "Маріуполь" - 10 (8), "Чорноморець" - 9 (9), "Карпати" - 9 (9), "Арсенал" - 4 (9).

Нагадаємо, зустріч 4-го туру "Маріуполь" - "Динамо" (Київ) відбудеться 26 вересня.